Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018


Konkurs piosenki "Śpiewać każdy może"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie
I miejsce w kategorii soliści – Gabriela Krowicka – klasa I
III miejsce w kategorii zespoły – Sara Rejko, Weronika Rusińska, Julia Ziajor – klasa III

Konkurs teatralny: "Theatrum na Wawelskim Wzgórzu"
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu
II miejsce grupowe – klasa III
Najlepszy aktor – Bartosz Knapik – klasa III

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Wielkie marzenia"
Organizator: Dom Kultury "Chełm", ul. Chełmska 16 w Krakowie
Laureaci:
Igor Tuteja – klasa VI
Natalia Grądzka – klasa – VII

Bieg z okazji 100-lecia Niepodległości Polski wokół Zalewu Nowohuckiego
Organizator: Krakowski Klub Sportowy
I miejsce – Adrian Marek – klasa VII

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "STOrczyk"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
III miejsce – Kacper Oberwan – klasa II

Konkurs tematyczny "Na początku było Słowo..."
Organizator: Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń" z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie
III miejsce – Aleksandra Mętel – klasa VI
Wyróżnienie – Natalia Gomułka – klasa VI

Zawody piłki nożnej dla najmłodszych "Mlekołaki"
Organizator: Prywatna Szkoła Podstawowa "Inspiracja"
III miejsce drużynowe: Bogumił Pacut, Wiktor Kołodziej, Maksymilian Szkoda, Dawid Babraj, Stanisław Toporkiewicz, Iwo Cudek, Konrad Marek, Wiktor Soluch, Jan Węgrzyński, Kacper Osak klasy – I – IV

Meeting Pływacki o Puchar Taurona
Organizator: Pływalnia Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Prokocimiu I miejsce drużynowe w sztafecie chłopców
Klasy I - III
I miejsce – Kacper Osak – klasa I (styl klasyczny)
II miejsce – Dawid Babraj – klasa II (styl grzbietowy)
III miejsce – Michał Sobek – klasa I (styl grzbietowy)
II miejsce – Alicja Kozioł – klasa II (styl klasyczny)
Klasy IV - VI
I miejsce – Karol Cebula – klasa IV (styl grzbietowy)
II miejsce – Kacper Sotkowski – (styl grzbietowy)
II miejsce – Jakub Pawlik – Mazowko (styl dowolny)

Międzyszkolny Konkurs Literacki "STOkrotka 2018"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
II miejsce – Natalia Gola – klasa 7
wyróżnienia: Norbert Adamski – klasa III
Kamila Piórkowska – klasa VII

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Olimpusek" dla klas 1 – 3 szkół podstawowych
Organizator: Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe
Laureaci: Michał Sobek – klasa I - 11 miejsce w Polsce
Aleksander Gołda – klasa III – 13 miejsce w Polsce

III Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "STOnoga"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Konkurs wiedzy przyrodniczej
I miejsce – Ernest Rusek – kl. 3
II miejsce – Aleksandra Rybak – kl. 2

Mistrzostwa Krakowa w Biegach Przełajowych
Organizator: Krakowska Olimpiada Młodzieży
I miejsce – Adrian Marek – klasa VII

Konkurs plastyczny: "Picture Dictionary"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Iwo Cudek – klasa I
II miejsce – Kacper Oberwan – klasa II
III miejsce – Urszula Bąk – klasa I
wyróżnienie: Jan Węgrzyński – klasa I

Konkurs wiedzy "Cudowny świat baśni"
Organizator: Centrum Kultury Podgórze
IV miejsce – Karol Wnuk – klasa II (Zobacz dyplom)
V miejsce – Łucja Mosz – klasa II (Zobacz dyplom)
wyróżnienie – Dawid Babraj – klasa II (Zobacz dyplom)

Konkurs recytatorski "Posłuchajcie, oto bajka"
Organizator: Centrum Kultury Podgórze
wyróżnienie – Sara Rejko – klasa II (Zobacz dyplom)

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Krakusek"
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu
wyróżnienie II stopnia – Bartosz Knapik – klasa III (Zobacz dyplom)

VIII Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Paweł Szafarowicz – klasa VI (Zobacz dyplom )
II miejsce – Kacper Otwinowski – klasa VI (Zobacz dyplom )
III miejsce – Wiktor Soluch – klasa I (Zobacz dyplom )

Małopolski Konkurs z Fizyki dla gimnazjalistów
Organizator: Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie
Laureat: Patryk Parszewski – klasa III - Zobacz pismo

Konkurs historyczny "W hołdzie Żołnierzom Wyklętym – Bohaterom Niezłomnym"
Organizator: Fundacja "Prosto z Mostu" w Krakowie
Kategoria: praca pisemna etap regionalny
Wyróżnienie: Aleksandra Adamska – klasa III gimnazjum (Zobacz dyplom. (pdf))

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Rok rzeki Wisły"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
Miejsce I – Tadeusz Górecki - klasa 0
Miejsce II – Stanisław Dronszczyk - klasa 1
Miejsce III – Wiktor Soluch - klasa 1

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Leon"
III miejsce – Emilia Gruszczyńska – klasa VI (96%)
VI miejsce – Aleksander Gołda – klasa III (88%)
VIII miejsce – Julia Kawecka – klasa V (87%)
X miejsce – Małgorzata Gołda – klasa V (83%)

XIV Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglosaskiej
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
Kategoria I (Uczniowie klas I – III)
III miejsce – Stanisław Dronszczyk – klasa 3
Kategoria II (Uczniowie klas IV – VII)
II miejsce – Julia Kawecka – klasa 5

VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Płynąć pod prąd"
Organizator: Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu pod patronatem Stowarzyszenia "Ojczyzna Polszczyzna"
I miejsce: Aleksandra Adamska – klasa III gimnazjum – kategoria: praca literacka (Zobacz dyplom. (pdf))

Międzyszkolny konkurs plastyczny: "Życie i twórczość Wandy Chotomskiej"< br /> Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce: Klaudia Gajewska – kl. 1
Wyróżnienie: Aleksandra Nowak - kl. 1

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Życie i twórczość Wandy Chotomskiej"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Bartosz Knapik kl. III
III miejsce – Sára Rejko kl. II

Konkurs plastyczny "Dom i ogród moich marzeń"
Organizator: Małopolska Okręgowa Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej
Laureaci:
Norbert Adamski – klasa III
Aleksander Gołda – klasa III
Bartosz Knapik – klasa III

Osiągniecia w latach:
2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005