Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019


Ogólnopolski konkurs "Olimpus Matematyczny"
I miejsce w Polsce – Mikołaj Kołek – klasa VIII
V miejsce w Polsce – Jakub Krakowiak – klasa VIII
VII miejsce w Polsce – Kamila Piórkowska – klasa VIII
VII miejsce w Polsce – Bartosz Knapik – klasa IV

Ogólnopolski konkurs "Olimpus Fizyczny"
VII miejsce w Polsce – Jagoda Michta – klasa III gimnazjum
IX miejsce w Polsce – Antoni Barzyk – klasa III gimnazjum

Konkurs plastyczny "Moja najpiękniejsza choinka"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Liliana Gramza – klasa I
II miejsce – Anna Mleczko – klasa I
III miejsce – Jakub Pajor – klasa I
Wyróżnienie:
Jakub Piórkowski – klasa VI

Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel anioł"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Urszula Bąk – klasa II
II miejsce – Klaudia Gajewska – klasa II
III miejsce - Kacper Sotkowski – klasa V

Konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Aleksandra Roehlich – klasa V
II miejsce – Zuzanna Bilczewska – klasa V
III miejsce – Juliusz Radziszewski – klasa IV
Wyróżnienie:
Milena Grodowska – klasa IV
Julia Ziajor – klasa III
Julia Żółcińska – klasa I
Mateusz Celewicz – klasa 0
Tadeusz Górecki – klasa I

Konkurs plastyczny "Anioł 3D"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Aleksandra Rybak – klasa III
II miejsce – Alicja Kozioł klasa - II
III miejsce – Nikola Stalmach – klasa V
Wyróżnienie:
Maja Siodlarz – klasa I
Adam Zieleziński – klasa I

Konkurs plastyczny "Choinka 3D"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Natalia Wacławik – klasa III
II miejsce – Iwo Cudek – klasa II
III miejsce – Olga Gramza – klasa IV
Wyróżnienie:
Norbert Adamski – klasa IV
Kaja Zielonka – klasa II
Małgorzata Gołda – klasa VI

Grand Prix w Aquathlonie
Organizator: Polski Związek Triathlonu
Złoty medal w kategorii M8 – Kacper Osak – klasa II

Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglosaskiej
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Kategoria I – klasy I – III
II miejsce – Michał Sobek – klasa II
III miejsce – Aleksandra Rybak – klasa III
Wyróżnienie: Barbara Słonecka
Kategoria II – klasy IV - VIII
I miejsce – Małgorzata Gołda – klasa VI
III miejsce – Aleksander Gołda – klasa IV

Szkolny konkurs plastyczny "Portret nauczyciela"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce Julia Kącka – klasa 0 i Aleksander Gołda – klasa IV
II miejsce – Maja Pietrzyk – klasa 0, Kaja Zielonka – klasa II, Nadia Orłowska – klasa V
III miejsce – Julia Ziajor – klasa III i Natalia Maziarz – klasa III
Wyróżnienia:
Urszula Bąk – klasa II
Natalia Wacławik – klasa III
Jakub Głuch – klasa II
Klaudia Gajewska – klasa II
Aleksandra Rybak – klasa III
Łucja Mosz – klasa III
Maja Widomska – klasa II
Kornelia Tobera – klasa IV

Szkolny Konkurs Plastyczny "Moje wymarzone wakacje"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Kacper Płaziak – klasa 0 i Maja Paraniak – klasa V
II miejsce – Maja Pietrzyk – klasa 0 i Tadeusz Górecki – klasa I
III miejsce – Oliwier Groński – klasa 0 i Antoni Cudyba – klasa IV
Wyróżnienia:
Marcelina Mielcarz – klasa 0
Karol Wnuk – klasa III
Karol Cebula – klasa V
Nikola Stalmach – klasa V

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Życie i twórczość Marii Konopnickiej"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Grand Prix – Kacper Płaziak – klasa 0

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Polska – moja ojczyzna"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
II miejsce – Michał Sobek – klasa II
III miejsce – Iwo Cudek – klasa II

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Polska – moja ojczyzna"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Kaja Zielonka – klasa II
III miejsce – Kacper Płaziak – klasa 0

Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie
III miejsce – Gabriela Krowicka – klasa II
I wyróżnienie – Iwo Cudek – klasa II

Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie
II miejsce – Olga Gramza – klasa IV

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Życie i twórczość Marii Konopnickiej"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Hanna Rożek – klasa III
II miejsce – Aleksandra Rybak klasa III
III miejsce – Alicja Kozioł kl. klasa II

Alfik Matematyczny
Organizator: Instytucja Edukacyjna JERSZ – Łowcy Talentów
II miejsce w województwie – Kacper Oberwan – klasa III



Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005