Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2006/2007


  • Karolina Kaczor (kl.II SP)
    - 1 miejsce w konkursie "Jesień pędzlem malowana"
  • Izabela Filipowicz (kl.III SP)
    - 2 miejsce w konkursie "Jesień pędzlem malowana"
  • Maria Gil (kl.I SP)
    - 3 miejsce w konkursie "Jesień pędzlem malowana"
  • Piotr Gil (kl.III SP)
    - 3 miejsce w konkursie "Jesień pędzlem malowana"
  • Marta Curyło (kl. 0)
    - wyróżnienie w konkursie "Jesień pędzlem malowana"
  • V miejsce drużynowe w VI Krakowskim Turnieju Piłki Nożnej dla uczniów szkoły podstawowej
  • Sebastian McGrath (kl.IV SP)
    - 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglosaskiej
  • Maria Kruczek, Izabela Filipowicz, Anna Kaczor (kl.III SP)
    - 1 miejsce drużynowe w konkursie "Czy znamy wiersze Jana Brzechwy"
  • Jan Kruczek (kl.I SP)
    - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Czy znamy wiersze Jana Brzechwy"
  • Maria Gil (kl.I SP)
    - wyróżnienie w konkursie "Czy znamy wiersze Jana Brzechwy"
  • Sebastian McGrath (kl.IV SP)
    - 4 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego - Multitest 2006
  • Magdalena Flaga (kl.II Gim)
    - 15 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego - Multitest 2006
  • Magdalena Flaga, Olga Wieczorek, Dawid Raźny, Tomasz Pacułt (kl.II Gim)
    - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Gazeta z czasów Zygmunta Starego"
  • Maria Kruczek, Piotr Gil (kl.III SP) i Mateusz Grzyb (kl.II SP)
    - 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Zwyczaje świąteczne w krajach Europy"
  • Piotr Gil (kl.III SP)
    - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Kaktus"
  • Maria Kruczek (kl.III SP)
    - 2 miejsce w konkursie "Dobre maniery"
  • Anna Kaczor (kl.III SP)
    - 3 miejsce w konkursie "Dobre maniery"
  • Piotr Gil (kl.III SP)
    - udział w etapie głównym Olimpiady Trzecioklasistów
  • Magdalena Flaga, Dawid Raźny, Tomasz Pacułt (kl.II Gim)
    - wyróżnienie w konkursie "Z klasy do kasy"
  • Sebastian McGrath (kl.IV SP)
    - 1 miejsce w VI Nowohuckim Przeglądzie Artystycznym w Językach Obcych
  • Izabela Filipowicz, Anna Kaczor, Maria Kruczek (kl.III SP)
    - 1 miejsce drużynowe w Międzyszkolnym Konkursie "Tajemnice Wawelu"
  • Sebastian McGrath (kl.IV SP)
    - 4 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Karol Pluta (kl.III Gim)
    - udział w etapie rejonowym konkursu "Losy orędzia i żołnierza polskiego"
  • Olga Wieczorek (kl.II Gim)
    - wyróżnienie w konkursie ekologicznym "Eko - Planeta"
Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005