Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2007/2008


  • Mateusz Grzyb (kl.III SP)
    - 2 miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglosaskiej (klasy I - III SP)
  • Alicja Marmon (kl.I SP)
    - wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglosaskiej (klasy I - III SP)
  • Sebastian Mc Grath (kl.V SP)
    - 1 miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglosaskiej (klasy IV - VI SP)
  • Piotr Gil (kl.IV SP)
    - 3 miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglosaskiej (klasy IV - VI SP)
  • Michał Lalik (kl.V SP)
    - wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglosaskiej (klasy IV - VI SP)
  • Maria Kruczek (kl.IV SP)
    - wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglosaskiej (klasy IV - VI SP)
  • Daniel Raźny (kl.VI SP)
    - wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Anglosaskiej (klasy IV - VI SP)
  • Dawid Raźny (kl.III Gim)
    - udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
  • Magdalena Flaga (kl.III Gim)
    - udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
  • Mikołaj Mosz (kl.I SP)
    - 2 miejsce w konkursie piosenki dziecięcej o puchar Rady Dzielnicy XII "Śpiewać każdy może" (kategoria solistów)
  • Hubert Mosz (kl.III SP), Mateusz Grzyb (kl.III SP), Jan Banaś (kl.III SP)
    - 2 miejsce w konkursie piosenki dziecięcej o puchar Rady Dzielnicy XII "Śpiewać każdy może" (kategoria zespoły dziecięce)
  • Andrzej Banaś (kl.VI SP), Daniel Raźny (kl.VI SP), Robert Gzieło (kl.V SP)
    - 2 miejsce w Dzielnicy XII w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Informatycznym
  • Piotr Gil (kl.IV SP)
    - wyróżnienie organizatora Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur i Kangurek
  • Piotr Gil (kl.IV SP)
    - udział w finale konkursu matematycznego "Krakowska Matematyka" dla szkół podstawowych woj. małopolskiego
  • Sebastian Mc Grath (kl.V SP)
    - udział w finale konkursu matematycznego "Krakowska Matematyka" dla szkół podstawowych woj. małopolskiego
  • Bartłomiej Ciotek (kl.I Gim), Łukasz Hankus (kl.I Gim)
    - 1 miejsce w kraju w konkursie wiedzy ekonomicznej - inwestowanie "Z klasy do kasy"
  • Jan Kruczek (kl.II SP)
    - 1 miejsce w etapie szkolnym konkursu "Łamigłowy"
  • Kacper Banach (kl.II Gim)
    - 2 miejsce w etapie szkolnym konkursu "Łamigłowy"
  • Maria Gil (kl.II SP)
    - 2 miejsce w etapie szkolnym konkursu "Łamigłowy"
  • Julia Walec (kl.II SP)
    - 2 miejsce w etapie szkolnym konkursu "Łamigłowy"
  • Andrzej Banaś (kl.VI SP)
    - 3 miejsce w etapie szkolnym konkursu "Łamigłowy"
  • Tomasz Łuczyński (kl.V SP)
    - wyróżnienie w etapie międzyszkolnym konkursu "Zanim pojawił się człowiek"
  • Robert Gzieło (kl.V SP)
    - wyróżnienie w etapie międzyszkolnym konkursu "Zanim pojawił się człowiek"
  • Dorota Przystaś (kl.VI SP)
    - 1 miejsce w etapie szkolnym konkursu "Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta"
  • Aleksandra Sałakowska (kl.VI SP)
    - wyróżnienie w etapie szkolnym konkursu "Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta"
  • Robert Gzieło (kl.V SP)
    - wyróżnienie w etapie szkolnym konkursu "Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta"
  • Sylwia Styrylska (kl.VI SP)
    - wyróżnienie w etapie szkolnym konkursu "Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta"
  • Sebastian Mc Grath (kl.V SP)
    - wyróżnienie w etapie szkolnym konkursu "Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko - Planeta"
  • Anna Pietruszka (kl.VI SP)
    - wyróżnienie w konkursie "Ukochane miejsca Jana Pawła II"
  • Sylwia Styrylska (kl.VI SP)
    - wyróżnienie w konkursie "Ukochane miejsca Jana Pawła II"
  • Dawid Raźny (kl.III Gim)
    - wyróżnienie w Konkursie Biblijnym ze znajomości 1 i 2 listu do Koryntian
  • Dorota Przystaś (kl.VI SP)
    - udział w drugim etapie konkursu "Dzieje oręża polskiego w l. 1864 - 1922"
  • Filip Curyło (kl.VI SP)
    - udział w drugim etapie konkursu "Dzieje oręża polskiego w l. 1864 - 1922"
  • Aron Bazan (kl.VI SP)
    - 1 miejsce w konkursie "Najsłynniejsi polscy olimpijczycy"
  • klasa III SP
    - 1 miejsce w Festynie Sportowo - Rekreacyjnym
  • klasa III SP
    - 1 miejsce w VII Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • Adam Paleczny (kl.0)
    - 2 miejsce w konkursie plastycznym "Czy znamy wiersze Juliana Tuwima?"
  • Izabela Małajewicz (kl.I SP)
    - 3 miejsce w konkursie plastycznym "Czy znamy wiersze Juliana Tuwima?"
  • Nikodem Ujejski (kl.0)
    - 1 miejsce w konkursie plastycznym "Portret nauczyciela"
  • Julia Walec (kl.II SP)
    - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wóz strażacki"
  • Izabela Małajewicz (kl.I SP)
    - 1 miejsce w konkursie "Karnawał owocowo - warzywny"
  • Jan Banaś (kl.III SP)
    - 2 miejsce w konkursie "Karnawał owocowo - warzywny"
  • Adrianna Ślusarczyk (kl.0)
    - 3 miejsce w konkursie "Karnawał owocowo - warzywny"
  • Izabela Małajewicz (kl.I SP)
    - 1 miejsce w zawodach sportowych "Mała olimpiada" (juniorzy)
  • Mikołaj Mosz (kl.I SP)
    - 2 miejsce w zawodach sportowych "Mała olimpiada" (juniorzy)
  • Aleksander Tuteja (kl.0)
    - 3 miejsce w zawodach sportowych "Mała olimpiada" (juniorzy)
  • Jan Banaś (kl.III SP)
    - 1 miejsce w zawodach sportowych "Mała olimpiada" (seniorzy)
  • Mateusz Grzyb (kl.III SP)
    - 2 miejsce w zawodach sportowych "Mała olimpiada" (seniorzy)
  • Piotr Tarnowski (kl.II SP)
    - 3 miejsce w zawodach sportowych "Mała olimpiada" (seniorzy)
Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005