Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2008/2009


  • Sonia Piechowicz (kl. 3G)
    - I miejsce w konkursie plastycznym "Zimowe pejzaże"
  • Maria Kruczek (kl.5 SP)
    - II miejsce w konkursie plastycznym "Zimowe pejzaże"
  • Izabela Filipowicz (kl. 5 SP)
    - II miejsce w konkursie plastycznym "Zimowe pejzaże"
  • Kaja Kowalewska (kl. 3 SP)
    - I miejsce w konkursie plastycznym "Aniołowo"
  • Maria Gil (kl. 3 SP)
    - II miejsce w konkursie plastycznym "Aniołowo"
  • Julia Jarosz (kl. 0 SP)
    - III miejsce w konkursie plastycznym "Aniołowo"
  • Michał Słowiński (kl. 6 SP)
    - III miejsce w konkursie plastycznym "Aniołowo"
  • Aleksandra Grodowska (kl. 1 SP)
    - I miejsce w konkursie plastycznym "Święta tuż, tuż ..."
  • Zuzanna Falger (kl. 0 SP)
    - I miejsce w konkursie plastycznym "Czy znam wiersze Jana Brzechwy?"
  • Marta Radziszowska (kl. 0 SP)
    - I miejsce w konkursie plastycznym "Czy znam wiersze Jana Brzechwy?"
  • Patrycja Walterbach – Wywrocka (kl. 3 SP)
    - III miejsce w konkursie wiedzy "Czy znam wiersze Jana Brzechwy?"
  • Marmon Alicja (kl. 2 SP)
    - Laureatka etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Młodzicy
  • Jamborski Jakub (kl. 2 SP)
    - Laureat etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Młodzicy
  • Zuzanna Lubicz – Wojciechowska (kl. 3 SP)
    - Laureatka etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Kadeci
  • Mateusz Grzyb (kl. 4 SP)
    - Laureat etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Kadeci
  • Maria Kruczek (kl. 5 SP)
    - Laureatka etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Kadeci
  • Sebastian Mc Grath (kl. 6 SP)
    - Laureat etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Kadeci
  • Andrzej Banaś (kl. 1 G)
    - Laureat etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Żacy
  • Tomasz Hankus (kl. 1 G)
    - Laureat etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Żacy
  • Szymon Samek (kl. 3 G)
    - Laureat etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Żacy
  • Piotr Łuczyński (kl. 3 G)
    - Laureat etapu szkolnego konkursu "Łamigłowy" w kategorii Żacy
  • Jakub Jamborski (kl. 2 SP)
    - II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglosaskiej w kategorii klas 1 - 3
  • Mikołaj Mosz (kl. 2 SP)
    - Wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglosaskiej
  • Michał Lalik (kl. 6 SP)
    - I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglosaskiej w kategorii klas 4 – 6
  • Sebastian Mc Grath (kl. 6 SP)
    - III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglosaskiej w kategorii klas 4 – 6
  • Hubert Mosz (kl. 5 SP)
    - Wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglosaskiej w kategorii klas 4 – 6
  • Kaja Kowalewska (kl. 3 SP)
    - Wyróżnienie za pracę plastyczną w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym "Odkryj swój wszechświat"
  • Kacper Banach (kl. 3 G)
    - Udział w etapie rejonowym Konkursu Fizyki i Astronomii
  • Szymon Samek (kl. 3 G)
    - Udział w etapie rejonowym Konkursu Matematycznego
  • Piotr Łuczyński (kl. 3 G)
    - Udział w etapie rejonowym Konkursu Matematycznego
Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005