Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011


Konkurs Matematyczny: „Kangur i Kangurek 2011”
Wyróżnienie organizatora: Mateusz Grzyb – klasa 6
Wyróżnienie organizatora: Kruczek Jan – klasa 5
Bardzo wysoki wynik w kraju: Dominik Jucha – klasa 2
Bardzo wysoki wynik w kraju: Jakub Kołton – klasa 2

Konkurs Plastyczny: „Mój rówieśnik z przeszłości”
Organizator: Muzeum Archeologiczne w Krakowie, ul. Poselska 3
Wyróżnienie – Jakub Jamborski – klasa 4

Konkurs Plastyczny „A ja wolę moją mamę”
Organizator: MDK, ul. 29 listopada
Laureatka: Urszula Zawadzka – klasa 2

Szkolny Konkurs Plastyczny „Laurka dla Mamy”
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Helena Czechowska klasa 1
Urszula Zawadzka – klasa 2
II miejsce – Oliwia Orłowska – klasa 2
Marta Radziszowska – klasa 2
Adrianna Ślusarczyk – klasa 3
III miejsce – Aleksandra Kardas – klasa 2
Julia Szafarowicz – klasa 2
Wyróżnienia: Julia Jarosz – klasa 2, Aleksandra Adamska – klasa 2,
Kacper Stalmach – klasa 0, Daria Ostrowska – klasa 0
Klasy 4 – 6
I miejsce – Katarzyna Paluch – klasa 4
Marta Curyło – klasa 4
II miejsce – Kaja Kowalewska – klasa 5
Maja Bilska – klasa 6
III miejsce – Zuzanna Lubicz – Wojciechowska – klasa 5

Szkolny Konkurs Plastyczny "Kartka Wielkanocna"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Oskar Walec – klasa 3
II miejsce – Julia Szafarowicz – klasa 2
III miejsce – Weronika Marchewa – klasa 3

Konkurs Ortograficzny "Kaktus"
Organizator: Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie
Laureaci I etapu
I miejsce – Jakub Sikorski – klasa 3
II miejsce – Weronika Marchewa – klasa 3

I Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego "Die Kluge Eule prüft"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Alicja Marmon – klasa 4
Izabela Małajewicz – klasa 4
Aleksandra Pamuła – klasa 5
Mateusz Grzyb – klasa 6
II miejsce – Mikołaj Mosz – klasa 4
Zuzanna Lubicz – Wojciechowska – klasa 5
Maja Bilska – klasa 6
III miejsce – Jakub Jamborski – klasa 4
Julia Walec – klasa 5
Hubert Mosz – klasa 6

I Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora szkoły
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce – Dominik Jucha – klasa 2
II miejsce – Adrian Marek – klasa 0
III miejsce – Tomasz Piękosz – klasa 3

Konkurs plastyczny: Kartka wielkanocna
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. 29 listopada
Julia Szafarowicz – klasa 2 szkoły podstawowej

Konkurs plastyczny: "Agroturystyka oczami dziecka"
Organizator: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Laureaci:
Jakub Pietrzyk – klasa 1 szkoły podstawowej
Marta Radziszowska – klasa 2 szkoły podstawowej
Aleksander Siemiński – klasa 2 szkoły podstawowej
Weronika Marchewa – klasa 3 szkoły podstawowej
Adrianna Ślusarczyk – klasa 3 szkoły podstawowej

XX Ogólnopolski Konkurs "Łamigłowy"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych STO w Starachowicach
Laureaci etapu szkolnego:
Tobiasz Salik – klasa 1
Piotr Bednarczyk – klasa 1
Patryk Górski – klasa 1
Jakub Kołton – klasa 2
Aleksandra Kardas – klasa 2
Aleksandra Grodowska – klasa 3
Jakub Sikorski – klasa 3
Mikołaj Mosz – klasa 4
Alicja Marmon – klasa 4
Aleksandra Pamuła – klasa 5
Zuzanna Lubicz – Wojciechowska – klasa 5
Mateusz Grzyb – klasa 6
Jan Banaś – klasa 6
Izabela Filipowicz – klasa I gimnazjum
Maria Kruczek – klasa I gimnazjum
Anna Kaczor – klasa I gimnazjum
Robert Gzieło – klasa II gimnazjum
Igor Lannoy – klasa II gimnazjum
Michał Potoczny – klasa II gimnazjum
Andrzej Banaś – klasa III gimnazjum
Filip Curyło – klasa III gimnazjum
Daniel Raźny – klasa III gimnazjum

I Międzyszkolny Przegląd Twórczości Trzech Wieszczów
"Kobieto Boski Diable"

Organizator: Gimnazjum nr 46 w Krakowie
Kategoria: recytacja

III miejsce – Maria Kruczek – klasa I gimnazjum
Wyróżnienie – Michał Lalik – klasa II gimnazjum
Zobacz dyplom 1
Zobacz dyplom 2

Szkolny Konkurs Plastyczny: "Moje przygody podczas ferii zimowych"
I miejsce - Marta Radziszowska – klasa 2 szkoły podstawowej
Jakub Węgrzyn – klasa 2 szkoły podstawowej
II miejsce – Aleksandra Adamska – klasa 2 szkoły podstawowej
Julia Szafarowicz – klasa 2 szkoły podstawowej
Aleksander Siemiński – klasa 2 szkoły podstawowej
III miejsce – Tomasz Piękosz – klasa 3 szkoły podstawowej

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy: "W Zielonej Sieci"
Międzyszkolny konkurs przyrodniczy z cyklu "W zielonej sieci", w tym roku przebiegał pod hasłem: "Nasze ogrody". Organizatorem konkursu jest Pracownia Edukacji Artystycznej i Regionalnej Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie.
Uczniowie – laureaci, którzy pojechali po odbiór nagród do Ojcowskiego Parku Narodowego dnia 7 marca 2011 roku:
Laureaci:
Zbigniew Lisak – klasa 4
Jerzy Pawelec – klasa 4
Mateusz Rudnik – klasa 4
Jan Kruczek – klasa 5
Kaja Kowalewska – klasa 5
Berenika Paszyńska – klasa 1 gimnazjum
Zobacz zdjęcia

Szkolny Konkurs Plastyczny: "Walentynkowa kartka"
I miejsce – Weronika Zielińska – klasa 1 szkoły podstawowej
II miejsce – Zuzanna Falger – klasa 2 szkoły podstawowej
III miejsce – Oskar Walec – klasa 3 szkoły podstawowej

Alfik Matematyczny 2010
Jan Banaś – klasa 6 – 47 miejsce w województwie
Hubert Mosz – klasa 6 – 47 miejsce w województwie
Mateusz Grzyb – 60 miejsce w województwie
Izabela Filipowicz – klasa 1 gimnazjum – 49 miejsce w województwie
Maria Kruczek – klasa 1 gimnazjum – 60 miejsce w województwie
Andrzej Banaś – klasa 3 gimnazjum – 94 miejsce w województwie

Udział w rejonowym etapie konkursów przedmiotowych:
Hubert Mosz – klasa 6 – konkurs matematyczny
Daniel Raźny – klasa 3 gimnazjum – konkurs historyczny
Filip Curyło – klasa 3 gimnazjum – konkurs języka angielskiego

VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglosaskiej
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
Kategoria I – klasy 1 – 3 szkoły podstawowej
II miejsce – Jakub Sikorski – klasa 3
III miejsce - Antoni Barzyk - klasa 1
Wyróżnienia:
Julia Szafarowicz – klasa 2
Szymon Śniegoń – klasa 1
Kategoria II – klasy 4 – 6 szkoły podstawowej
II miejsce – Jakub Jamborski – klasa 4

Konkurs plastyczny "Bukiet kwiatów dla chorego"
Organizator: Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie
Wyróżnienie:
Berenika Paszyńska – klasa 1 gimnazjum

Konkurs plastyczny "Widokówka z Krakowa"
Organizator - Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana w Krakowie
Wyróżnienia:
Jakub Krakowiak – klasa 0
Dominik Stawarz – klasa 6
Natalia Brochocka – klasa 2 gimnazjum

Konkurs plastyczny "Nasza choinka"
Organizator – Dom Kultury „Podgórze”- Dwór Czeczów w Krakowie
Wyróżnienia:
Maria Gil – klasa 5
Dominik Stawarz – klasa 6
Berenika Paszyńska – klasa 1 gimnazjum

Szkolny Konkurs Recytatorski "Jesienna Poezja"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Jakub Pietrzyk – klasa 1 szkoły podstawowej
II miejsce – Julia Cichy – klasa 1 szkoły podstawowej
III miejsce – Wiktor Pamuła – klasa 1 szkoły podstawowej

III Międzyszkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej
Organizator: Dom Kultury "Podgórze" - Dwór Czeczów w Krakowie
II miejsce – Maria Kruczek – klasa 2 gimnazjum
Wyróżnienia:
Zbigniew Lisak – klasa 4
Izabela Małajewicz – klasa 4
Jan Banaś – klasa 6
Mateusz Grzyb – klasa 6
Hubert Mosz – klasa 6

Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005