Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012


V Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Organizator: Fundacja UNIWERSYTET DZIECI w Krakowie

Wyróżnienia:
Antoni Barzyk - klasa 2 szkoły podstawowej
Jakub Węgrzyn - klasa 3 szkoły podstawowej

Konkurs plastyczny "Moje ulubione sceny biblijne"
Organizator: Kuria Metropolitalna w Krakowie

Finalistka konkursu:
Aleksandra Adamska – klasa 3 szkoły podstawowej
Zobacz dyplom.

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu

Wyróżnienia:
Tobiasz Salik – klasa 2 szkoły podstawowej
Weronika Zielińska – klasa 2 szkoły podstawowej
Julia Szafarowicz – klasa 3 szkoły podstawowej
Zuzanna Lubicz – Wojciechowska – klasa 6 szkoły podstawowej
Hubert Mosz – klasa 1 gimnazjum

Konkurs - Matematyka Innego Wymiaru
Organizator: Firma ELITMAT w Mińsku Mazowieckim

Wyróżnienia:
Weronika Marchewa – klasa 4 szkoły podstawowej
Zbigniew Lisak – klasa 5 szkoły podstawowej
Zuzanna Lubicz – Wojciechowska – klasa 6 szkoły podstawowej
Julia Walec – klasa 6 szkoły podstawowej
Dominika Kurleto – klasa 2 gimnazjum

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Informatyczny "Śladami Wielkich Matematyków"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie

I miejsce zespołowe
Zuzanna Lubicz – Wojciechowska – klasa VI
Aleksandra Pamuła – klasa VI
Julia Walec – klasa VI

Konkurs języka niemieckiego "Die kluge Eule prüft"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO

Klasa IV
I miejsce – Wiktor Kurka
II miejsce – Wiktoria Prusinowska, Weronika Marchewa
III miejsce – Aleksandra Grodowska, Adrianna Ślusarczyk

Klasa V
I miejsce – Alicja Marmon
II miejsce – Izabela Małajewicz, Mikołaj Mosz
III miejsce – Jakub Jamborski, Katarzyna Paluch

Klasa VI
I miejsce – Julia Walec
II miejsce – Zuzanna Lubicz – Wojciechowska, Magdalena Lalik
III miejsce – Aleksandra Pamuła

Konkurs naukowo – filmowy "Nauka i światło"
Organizator: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

I miejsce – Maja Bilska (kl. I gimnazjum), Dominika Kurleto, Berenika Paszyńska (kl. II gimnazjum),
wyróżnienie – Jan Banaś, Aleksander Kammer, Hubert Mosz, Dominik Stawarz – kl. I gimnazjum

II Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Społecznych nr 5 STO
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO

I miejsce – Tomasz Piękosz – klasa 4
II miejsce – Dominik Jucha – klasa 3
III miejsce – Jakub Sikorski – klasa 4
IV miejsce – Jakub Kołton – klasa 3

Szkolny Konkurs Fotograficzny dla klas 0 – 3 "Wspomnienia z ferii"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO

I miejsce – Aleksander Bilski – klasa 3
II miejsce – Aleksandra Mętel – klasa 0
III miejsce – Zofia Radziszowska – klasa 1
III miejsce – Magdalena Zamora – klasa 1

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Podwodny świat"
Organizator: Dom Kultury "Podgórze" - Dwór Czeczówc laureat: Weronika Marchewa – klasa 4
laureat: Jakub Jamborski – klasa 5

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Kobiet"
Organizator: Dom Kultury "Podgórze"

wyróżnienie: Antoni Barzyk – klasa 2 szkoły podstawowej
wyróżnienie: Patryk Górski – klasa 2 szkoły podstawowej

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Logiczny "Łamigłowy"
- etap szkolny

Organizator: Zespół Szkół Społecznych STO w Starachowicach

I miejsce – Wiktor Kurka – klasa 4
II miejsce – Tobiasz Salik – klasa 2
III miejsce – Maria Kruczek – klasa 2 gimnazjum
IV miejsce – Magdalena Lalik – klasa 6
V miejsce – Jakub Sikorski – klasa 4
V miejsce – Adrianna Ślusarczyk – klasa 4
VI miejsce – Izabela Filipowicz – klasa 2 gimnazjum
VI miejsce – Julia Walec – klasa 6
VII miejsce – Hubert Mosz – klasa 1 gimnazjum
VIII miejsce – Bartosz Budziński – klasa 3 gimnazjum

Konkurs organizowany był w trzech kategoriach:
klasy 1 – 3 szkoły podstawowej
klasy 4 – 6 szkoły podstawowej
klasy 1 – 3 gimnazjum

Konkurs plastyczny: "Maska karnawałowa"
Organizator: Dom Kultury "Podgórze"- Osiedlowy Dom Kultury "Zbydniowice"
ul. Matematyków Krakowskich 102, 30 – 698 Kraków

II miejsce – Filip Budziaszek klasa 6
II miejsce – Adrianna Ślusarczyk – klasa 4
III miejsce – Wiktoria Prusinowska – klasa 4
wyróżnienie – Aleksandra Pamuła – klasa 6
wyróżnienie – Jakub Jamborski – klasa 5

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Olimpusek" dla klas 1 – 3 szkoły podstawowej
Możliwe do zdobycia 210 punktów
Miejsce 8 – Tobiasz Salik – klasa 2 – 196 pkt
Miejsce 11 - Jakub Kołton – klasa 3 – 190 pkt
Miejsce 16 – Dominik Jucha – klasa 3 – 180 pkt
Miejsce 17 – Julia Szafarowicz – klasa 3 – 178 pkt
Miejsce 20 – Nadia Kammer – klasa 2 – 172 pkt
Miejsce 21 – Piotr Bednarczyk – klasa 2 – 170 pkt

W całej Polsce w konkursie wzięło udział:
Klasy drugie – 4155 uczniów
Klasy trzecie – 3862 uczniów

Szkolny Konkurs Plastyczny: "Aniołowo"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
Laureaci:
I miejsce – Mikołaj Mosz – klasa 5
II miejsce – Izabela Małajewicz – klasa 5
III miejsce – Tomasz Piękosz – klasa 4
Wyróżnienia:
Jakub Jamborski – klasa 5
Zofia Gil – klasa 1

Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja najpiękniejsza choinka"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
Laureaci:
I miejsce – Kacper Stalmach – klasa 1 szkoły podstawowej
II miejsce – Aleksandra Mętel – klasa 0
III miejsce – Adam Matoga – klasa 2 gimnazjum

Szkolny Konkurs "Maski karnawałowe"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
Laureaci:
I miejsce – Maria Kruczek – klasa 2 gimnazjum
II miejsce – Filip Budziaszek – klasa 6
III miejsce – Adrianna Ślusarczyk – klasa 4
Wyróżnienia:
Aleksandra Pamuła – klasa 6
Wiktoria Prusinowska – klasa 4

Wojewódzki Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową
Organizator: Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 4 w Krakowie
I miejsce – Michał Gałka – klasa 4
Zobacz dyplom | Zobacz zdjęcia

Konkurs literacko – plastyczny dla klas I – III
"O czym marzy bałwanek?"

Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Magdalena Bilska – klasa 1
II miejsce – Natalia Grądzka – klasa 1
III miejsce – Nikola Wojciechowska – klasa I
Zobacz wybrane prace.


Konkurs anglo – artystyczny "Calligramy"
Organizator: MDK ul. 29 listopada 102 w Krakowie
Laureaci:
Aleksandra Pamuła – kl. VI szkoły podstawowej
Dominika Kurleto – kl. II gimnazjum

Konkurs plastyczny dla klas 0 – 3 szkoły podstawowej "Baśnie H. Ch. Andersena"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Oliwia Orłowska – klasa 3
II miejsce – Hanna Nowak – klasa 2
III miejsce – Maciej Orlewski – klasa 0

Konkurs literacko – plastyczny dla klas 0 – 3 szkoły podstawowej "Jesienne liście"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Jakub Węgrzyn – klasa 3
II miejsce – Zuzanna Falger – klasa 3
III miejsce – Marta Radziszowska – klasa 3

Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglosaskiej
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
Grupa I
III miejsce - Antoni Barzyk - klasa 2
Grupa II
III miejsce - Jakub Sikorski - klasa 4

Konkurs plastyczny: "Kompozycja z zasuszonych liści"
Organizator: Dwór Czeczów
Laureat: Berenika Paszyńska – klasa 2 gimnazjum

Konkurs plastyczny: "Czar psa i kota"
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie, al. 29 Listopada 102
Laureat: Weronika Marchewa – klasa 4

Szkolny Konkurs "Portret Jana Pawła II"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
Laureat: Urszula Zawadzka – klasa 3

Szkolny Konkurs "Album o Janie Pawle II"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
Laureatka: Berenika Paszyńska – klasa II gimnazjum

Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005