Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013


XIX Konkurs Piosenki Dziecięcej Dzielnicy XII w Krakowie
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie i Rada Dzielnicy XII
Kategoria soliści
II miejsce – Patryk Górski – klasa 2 szkoły podstawowej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Malowane wiersze Juliana Tuwima"
Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna w Mrozach
II miejsce – Aleksandra Adamska – klasa 4 szkoły podstawowej
III miejsce – Aleksandra Adamska – klasa 4 szkoły podstawowej

I Zawody Pływackie Com – Com Zone Prokocim
Organizator: Com – Com Zone Prokocim, Stowarzyszenie Siemacha
Kategoria klasy 1 – 3 szkoły podstawowej
I miejsce – Jakub Pawlik – Mazowko – klasa 1 (styl dowolny) Zobacz dyplom
I miejsce – Selina Gawryluk – klasa 1 (styl dowolny) Zobacz dyplom
II miejsce – Julia Cichy – klasa 3 (styl dowolny) Zobacz dyplom
III miejsce - Julia Rycerz – klasa 3 (styl dowolny) Zobacz dyplom
III miejsce – Mikołaj Kołek – klasa 2 (styl grzbietowy) Zobacz dyplom
III miejsce – Adrian Marek – klasa 2 (styl dowolny) Zobacz dyplom
Kategoria klasy 4 – 6 szkoły podstawowej
III miejsce – Julia Szafarowicz – klasa 4 (styl klasyczny) Zobacz dyplom
Kategoria klasy 1 – 3 gimnazjum
I miejsce – Anna Kaczor – klasa 3 (styl dowolny) Zobacz dyplom
I miejsce – Dominik Szafraniak – klasa 1 (styl dowolny) Zobacz dyplom

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży "Matematyka Innego Wymiaru"
Organizator: ELITMAT, pl. Kilińskiego 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Wyróżnienia:
Jakub Krakowiak – klasa 2 szkoły podstawowej
Hubert Mosz – klasa 2 gimnazjum
Jan Banaś – klasa 2 gimnazjum

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "STOrczyk 2013"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
II etap
Klasy drugie:
III miejsce – Jakub Krakowiak
Klasy trzecie:
I miejsce – Tobiasz Salik
II miejsce – Patryk Górski
III miejsce – Julia Cichy

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu
Wyróżnienia:
Jakub Krakowiak – klasa 2 szkoły podstawowej
Jagoda Michta – klasa 3 szkoły podstawowej
Tobiasz Salik – klasa 3 szkoły podstawowej

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "English Quest"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Emilia Gruszczyńska – klasa 1
II miejsce – Ewa Marek i Marcelina Zemanek – klasa 1
III miejsce – Tobiasz Salik – klasa 3

Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Poezji Angielskiej "English Talent"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
Kategoria – wiersz
II miejsce – Jakub Kołton – klasa 4 szkoły podstawowej
III miejsce – Julia Szafarowicz – klasa 4 szkoły podstawowej

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Informatyczny "Śladami Wielkich Matematyków"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie
II miejsce drużynowe
Aleksandra Grodowska – klasa 5 szkoły podstawowej
Tomasz Piękosz – klasa 5 szkoły podstawowej
Zbigniew Lisak – klasa 6 szkoły podstawowej

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Galileo"
Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie
Laureaci:
III miejsce – Michał Gałka – klasa 5 szkoły podstawowej
IX miejsce – Aleksandra Grodowska – klasa 5 szkoły podstawowej
IX miejsce – Jakub Węgrzyn – klasa 4 szkoły podstawowej
IX miejsce – Julia Szafarowicz – klasa 4 szkoły podstawowej
IX miejsce – Izabela Filipowicz – klasa III gimnazjum
X miejsce – Dominik Jucha – klasa 4 szkoły podstawowej

Konkurs Recytatorski "Poezja Polska"
Organizator: Dom Kultury "Podgórze"
I miejsce – Antoni Barzyk – klasa 3 szkoły podstawowej
II miejsce – Patryk Górski – klasa 3 szkoły podstawowej
wyróżnienie – Zofia Gil – klasa 2 szkoły podstawowej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"
Organizator: Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie
Uczniowie najlepsi w szkole:
Kategoria "Maluch"
Natalia Gomułka – klasa 1
Kategoria "Młodzik"
Wiktoria Prusinowska – klasa 4
Kategoria "Gimnazjum"
Bartłomiej Ustrzycki – klasa I

Szkolny konkurs na kartkę wielkanocną.
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce: Adrian Marek – klasa 1
Aleksandra Kardas – klasa 4
II miejsce: Urszula Zawadzka – klasa 4
III miejsce: Zuzanna Kamionka – klasa 4
Wyróżnienia: Natalia Grądzka – klasa 2
Nikola Wojciechowska – klasa 2
Kacper Stalmach – klasa 2
Julia Szafarowicz – klasa 4
Julia Jarosz – klasa 4

Ogólnopolski konkurs "Łamigłowy"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych w Starachowicach
Etap Szkolny
Szkoła Podstawowa:
I miejsce – Aleksandra Grodowska – klasa 5
II miejsce – Aleksandra Adamska – klasa 4
III miejsce – Tomasz Piękosz – klasa 5

Gimnazjum:
I miejsce – Izabela Filipowicz – klasa 3
II miejsce – Maria Kruczek – klasa 3
III miejsce – Dominika Kurleto – klasa 3

Szkolny Konkurs Recytatorski "Wiosna"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Julia Bilska – klasa 0
II miejsce – Jarosław Bąk – klasa 0
III miejsce – Mikołaj Paraniak – klasa 0

Konkurs wiedzy na temat twórczości Marii Kownackiej
Organizator: Dom Kultury "Podgórze", Kraków ul. Sokolska 13
I miejsce – Antoni Barzyk – klasa 3
II miejsce – Tobiasz Salik – klasa 3
Wyróżnienie – Jagoda Michta – klasa 3

Konkurs wiedzy na temat baśni H. Ch. Andersena
Organizator: Dom Kultury "Podgórze", Kraków ul. Sokolska 13
Wyróżnienie – Tobiasz Salik – klasa 3

Konkurs "Czytamy wiersze Juliana Tuwima"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Julia Rycerz – klasa 3
II miejsce – Franciszek Kamionka – klasa 1
III miejsce – Dominik Jucha – klasa 4

Konkurs plastyczny "Kukiełka z drewnianej łyżki"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Emilia Gruszczyńska – klasa 1
II miejsce – Natalia Grądzka – klasa 2
III miejsce – Natalia Gomółka – klasa 1

Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Nikola Wojciechowska – klasa 2
II miejsce – Jagoda Michta – klasa 3
III miejsce – Antoni Barzyk – klasa 3

Szkolny Konkurs Plastyczny "Przygody bałwanka"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Piotr Groński – klasa 0
I miejsce - Paweł Szafarowicz – klasa 1

III Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Dominik Jucha – klasa 4
II miejsce – Tomasz Piękosz – klasa 5
III miejsce – Mikołaj Kołek – klasa 2

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny "Na Ratunek Ziemi"
Organizatorzy: Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły w Niegowici oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. Ojca Narcyza Jana Turchana w Trąbkach
I miejsce w konkursie plastycznym – Aleksandra Adamska – klasa 4
(Zobacz dyplom)
Nagroda publiczności – Aleksandra Adamska – klasa 4

Szkolny Konkurs Plastyczny: "Aniołowo"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Urszula Zawadzka – klasa 4
II miejsce – Magdalena Lisak – klasa 1
III miejsce – Aleksandra Kardas – klasa 4
Wyróżnienia:
Paulina Puszkarz – klasa 2
Wiktor Pamuła – klasa 3
Jakub Pietrzyk – klasa 3

Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja najpiękniejsza choinka"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Aleksandra Adamska – klasa 4
II miejsce – Urszula Zawadzka – klasa 4

Szkolny Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Adrian Marek – klasa 2
II miejsce – Jakub Jamborski – klasa 6
III miejsce – Julia Cichy – klasa 3
Wyróżnienia:
Wiktoria Prusinowska – klasa 5

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Kolory Maroka"
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury , ul. Grunwaldzka 5 w Krakowie
oraz Szkoła Podstawowa nr 114 w Krakowie
Honorowy patronat: Ambasada Królestwa Maroka w Polsce
Wyróżnienie: Aleksandra Adamska – klasa 4 Zobacz dyplom.

XI Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Emilia Gruszczyńska – klasa 1,
Julia Rycerz – klasa 3,
Patryk Górski – klasa 3,
Katarzyna Paluch – klasa 6
II miejsce – Zofia Gil i Kinka Motyka – klasa 2
III miejsce – Jakub Pawlik – Mazowko – klasa 1, Agata Marek i Marta Radziszowska – klasa 4

Szkolny Konkurs "Szopka Betlejemska"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Igor Widomski i Jakub Pietrzyk – klasa 3
II miejsce – Jagoda Michta i Nadia Kammer – klasa 3
III miejsce – Piotr Groński – klasa 0

IX Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglosaskiej
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
Kategoria: klasy 1 – 3 szkoły podstawowej:
I miejsce – Jakub Pawlik – Mazowko – klasa 1 Zobacz dyplom.
II miejsce – Patryk Górski – klasa 3 Zobacz dyplom.
wyróżnienie: Aleksandra Mętel – klasa 1 Zobacz dyplom.

Kategoria: klasy 4 – 6 szkoły podstawowej:
III miejsce – Jakub Kołton – klasa 4 Zobacz dyplom.
wyróżnienie: Julia Szafarowicz – klasa 4 Zobacz dyplom.


Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005