Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014


Zawody szachowe dla uczniów klas 1 – 3 szkół podstawowych
Organizator: Radosna Edukacja i Szkoła Podstawowa nr 7 w Krakowie
II miejsce – Mikołaj Kołek – klasa 3 (Zobacz dyplom)

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży
Organizator: Firma ELITMAT - Matematyka Innego Wymiaru – Mińsk Mazowiecki
I miejsce w powiecie i województwie oraz III miejsce w kraju – Tobiasz Salik – klasa 4 szkoły podstawowej
I miejsce w powiecie i województwie oraz XXXI miejsce w kraju – Paulina Michta – klasa 2 gimnazjum

STOrczyk Matematyczny dla uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
III miejsce – Kacper Otwinowski – klasa 2 (Zobacz dyplom)

Ogólnopolski konkurs astronomiczny "Astrolabium 2014"
Organizator: Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
II miejsce - Paulina Puszkarz – klasa 3 szkoły podstawowej

Międzyszkolny konkurs matematyczno – informatyczny
"Śladami wielkich matematyków"

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie
II miejsce (drużynowe) – Aleksandra Grodowska, Matylda Pietrzyk, Tomasz Piękosz – klasa 6 szkoły Podstawowej

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki w Języku Angielskim
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO w Krakowie
III miejsce – Patryk Górski – klasa 4 szkoły podstawowej

Zawody płuwackie o puchar Tauronu
Organizator: Com Com Zone w Krakowie
I miejsce - Mikołaj Kołek – klasa 3 szkoły podstawowej
II miejsce - Adrian Marek – klasa 3 szkoły podstawowej
III miejsce - Julia Szafarowicz – klasa 5 szkoły podstawowej
III miejsce sztafeta chłopców

VII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Organizator: Fundacja Akademia Młodych Odkrywców w Krakowie
Wyróżnienie: Antoni Barzyk – klasa 4 szkoły podstawowej

Ogólnopolski Konkurs "Kangur Matematyczny"
Organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu
Laureat: Jagoda Michta – klasa 4 szkoły podstawowej
Wynik bardzo dobry: Tobiasz Salik – klasa 4 szkoły podstawowej
(Zobacz dyplom)
Wyróżnienia: Antoni Barzyk – klasa 4 szkoły podstawowej
Julia Szafarowicz – klasa 5 szkoły podstawowej
Paulina Michta – klasa II gimnazjum
Hubert Mosz – klasa III gimnazjum

Ogólnopolski konkurs Galileo z języka angielskiego
Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie
Laureat: Tobiasz Salik – klasa 4 szkoły podstawowej
Zobacz dyplom

Konkurs plastyczny „Calligramy”
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Urszula Zawadzka – klasa 5 szkoły podstawowej
II miejsce – Julia Szafarowicz – klasa 5 szkoły podstawowej
III miejsce – Mikołaj Mosz – klasa I gimnazjum
Wyróżnienia: Oliwia Orłowska – klasa 5 szkoły podstawowej
Klaudia Noskowicz – klasa L gimnazjum

Konkurs plastyczny "Dekoracje świąteczne w 3D"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Selina Gawrylak – klasa 2 szkoły podstawowej
I miejsce – Aleksandra Mętel – klasa 2 szkoły podstawowej
II miejsce – Julia Cfichy – klasa 4 szkoły podstawowej
III miejsce – Jagoda Michta – klasa 4 szkoły podstawowej

Konkurs plastyczny "Kartka wielkanocna"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Nikola Wojciechowska – klasa 3 szkoły podstawowej
II miejsce – Aleksandra Adamska – klasa 5 szkoły podstawowej
III miejsce – Klaudia Noskowicz – klasa I gimnazjum
Wyróżnienie: Alicja Marmon – klasa I gimnazjum

IV Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Adrian Marek – klasa 3 szkoły podstawowej
II miejsce - Dominik Jucha – klasa 5 szkoły podstawowej
III miejsce – Mikołaj Kołek – klasa 3 szkoły podstawowej

Konkurs matematyczny "Krakowska Matematyka"
Organizator: Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki – Oddział Krakowski
Laureat – Tobiasz Salik – klasa 4 szkoły podstawowej
Zobacz dyplom

English in Action
Organizator: Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
II miejsce uczniów koła teatralnego w języku angielskim z klas 1 – 3 szkoły podstawowej za przedstawienie "Little Red Riding Hood"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ŚWIATŁO
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie, ul. Grunwaldzka 5
Wyróżnienie: Aleksandra Adamska - klasa 5
Zobacz dyplom

Konkurs Małych Form Teatralnych
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
Najlepszy aktor: Aleksandra Mętel i Natalia Gomułka – klasa 2
Wyróżnienie: Selina Gawrylak i Maja Roehlich – klasa 2

Konkurs plastyczny o Grzegórzkach: "Magiczne miejsce"
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie, ul. Grunwaldzka 5
I miejsce – Aleksandra Adamska – klasa 5 szkoły podstawowej Zobacz dyplom

Konkurs plastyczny: "Anioł"
Organizator: Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
Wyróżnienie: Urszuka Zawadzka – klasa 5

Konkurs plastyczny: "Kartka bożonarodzeniowa"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Adrianna Ślusarczyk – klasa 6
II miejsce – Hanna Nowak – klasa 4
III miejsce – Julia Szafarowicz – klasa 5
Wyróżnienia: Aleksandra Kardas – klasa 5
Marta Radziszowska – klasa 5
Nikola Wojciechowska – klasa 3

Konkurs plastyczny: "Mój przyjaciel Anioł"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Selina Gawrylak – klasa 2
II miejsce – Emilia Gruszczyńska – klasa 2
III miejsce – Adrian Marek – klasa 3
Wyróżnienia: Zofia Gil – klasa 3
Jakub Krakowiak – klasa 3

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Lokomotywa Pana Juliana"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Emilia Gruszczyńska – klasa 2
II miejsce – Natalia Gola – klasa 3

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Olimpus"
Organizator: Olimpus, ul. Grochowska 341/268, Warszawa
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
5 miejsce na 2229 uczestników - Antoni Barzyk – klasa 4
11 miejsce na 2229 uczestników – Tobiasz Salik – klasa 4
17 miejsce na 2229 uczestników – Jagoda Michta – klasa 4
28 miejsce na 2229 uczestników – Igor Widomski – klasa 4
26 miejsce na 2390 uczestników – Aleksander Bilski – klasa 5
29 miejsce na 2390 uczestników – Dominik Jucha – klasa 5
41 miejsce na 2390 uczestników – Jakub Węgrzyn – klasa 5
47 miejsce na 2390 uczestników – Agata Marek – klasa 5

Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
11 miejsce na 1500 uczestników – Paulina Michta – klasa 2

X Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglojęzycznej
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Kategoria I: klasy 1 – 3
I miejsce: Jakub Pawlik – Mazowko – klasa 2
III miejsce: Aleksandra Mętel – klasa 2
Kategoria II: klasy 4 – 6
II miejsce: Antoni Barzyk – klasa 4
Wyróżnienie: Patryk Górski – klasa 4
Jakub Kołton – klasa 5

Konkurs literacko – plastyczny "Przygoda wesołego misia"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce: Aleksandra Mętel – klasa 2
II miejsce: Zuzanna Lalicka i Maja Paraniak – klasa 0 oraz Mikołaj Paraniak – klasa 1
III miejsce: Michał Pyla – klasa 1

Szkolny konkurs: "Czytamy wiersze o szkole"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce: Mikołaj Kopeć – klasa 1
II miejsce: Emilia Gruszczyńska – klasa 2
III miejsce: Magdalena Bilska – klasa 3
Wyróżnienie: Mikołaj Kołek – klasa 3

Konkurs plastyczny: "Wesoła szkoła"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce: Jarosław Bąk, Małgorzata Gołda (kl. 1), Ewa Marek, Oskar Żółciński (kl. 2), Kamila Piórkowska, Adrian Marek (kl. 3),
II miejsce: Dominik Czyżycki (kl. 0), Julia Bilska, Jakub Piórkowski (kl. 1), Paweł Szafarowicz (kl. 2), Magdalena Bilska, Kacper Stalmach (kl. 3),
III miejsce: Hanna Kamionka (kl. 0), Cezary Szczęsny, Piotr Groński (kl. 1), Jakub Pawlik – Mazowko (kl. 2), Nikola Wojciechowska, Jakub Krakowiak (kl. 3).

Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005