Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015


Olimpiada Wiedzy
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Matylda Salik – klasa 1
II miejsce – Marcelina Zemanek – klasa 3
III miejsce – Mateusz Piękosz – klasa 2

Olimpiada Wiedzy z Języka Angielskiego
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Nadia Orłowska – klasa 1
II miejsce – Małgorzata Gołda – klasa 2
III miejsce – Emilia Gruszczyńska – klasa 3

Konkurs plastyczny "Smoczuś i Przyjaciele"
Organizator: Stowarzyszenie "Szersze Horyzonty"
III miejsce – Antoni Chudyba i Piotr Zawadzki – klasa 0
Wyróżnienie – Milena Jadach, Olga Gramza, Maja Kopeć – klasa 0

XXI Konkurs Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie
II miejsce – Jarosław Bąk – klasa II

Międzyszkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych "STOrczyk 2015"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
III miejsce – Marcelina Zemanek – klasa 3

Ogólnopolski konkurs literacki "II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach"
Organizator: Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II w Raciborzu
III miejsce w kategorii szkół podstawowych – Aleksandra Adamska – klasa 6

Konkurs matematyczno – informatyczny "Śladami Wielkich Matematyków"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie
II miejsce drużynowe – zespół w składzie:
Dominik Jucha – klasa 6
Marta Radziszowska – klasa 6
Julia Szafarowicz – klasa 6

Ogólnopolski konkurs astronomiczny "Astrolabium"
Organizator: Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul .Karmelicka 34, Kraków
Laureaci:
III miejsce – Tobiasz Salik – klasa 5
X miejsce – Paulina Puszkarz – klasa 4

Zawody pływackie o puchar Tauronu dla uczniów szkół podstawowych
Organizator: Com Com Zone Prokocim
Cebula Karol - 1 miejsce, 25 m styl grzbietowy – klasa 1
Pawlik–Mazowko Jakub - 2 miejsce, 25 m styl dowolny – klasa 3
Kołek Mikołaj - 2 miejsce, 50 m styl klasyczny – klasa 4
Żółciński Oskar - 3 miejsce, 25 m styl dowolny – klasa 3
Marek Adrian - 3 miejsce, 50 m styl grzbietowy – klasa 4
Sztafeta chłopców 6 x 50 m styl dowolny- 3 miejsce w składzie Marek Adrian (kl. 4), Kołek Mikołaj (kl. 4), Krakowiak Jakub (kl. 4), Pawlik - Mazowko Jakub (kl. 3), Oskar Żółciński (kl. 3), Rafał Bielicki- Kurnik (kl. 4).
Zobacz dyplom (pdf)

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Kangourou Sans Frontieres
Kategoria "Maluch"
Wyróżnieni:
Paweł Szafarowicz – klasa 3
Marcelina Zemanek – klasa 3
Adrian Marek – klasa 4
Kategoria "Beniamin"
Wyróżnieni:
Jagoda Michta – klasa 5 (wynik bardzo dobry)
Tobiasz Salik – klasa 5

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" FOTO
Organizator: Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" w Warszawie.
Kategoria "Młodzik"
I miejsce – Agata Marek – klasa 6

Ogólnopolski Konkurs „Galileo” 2015 z języka angielskiego
Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej, Warszawa, ul. Sęczkowa 90
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
Laureaci:
I miejsce w Polsce – Tobiasz Salik – klasa 5
III miejsce w Polsce – Patryk Górski – klasa 5
VII miejsce – Antoni Barzyk – klasa 5
VIII miejsce – Julia Rycerz – klasa 5
VIII miejsce – Jagoda Michta – klasa 5
VIII miejsce – Jan Krysztopowicz – klasa 5
Wyróżnienia:
XI miejsce – Hanna Nowak – klasa 5
XII miejsce – Julia Cichy – klasa 5
XIII miejsce – Kinga Motyka – klasa 4
XV miejsce – Igor Widomski – klasa 5
Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Laureat:
IX miejsce – Michał Gałka – klasa I
Wyróżnienie:
XI miejsce – Paulina Michta – klasa III

Wojewódzki Konkurs "Krakowska Matematyka"
Organizator: Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki w Krakowie
II miejsce – Tobiasz Salik – klasa 5

Konkurs plastyczny "Kartka wielkanocna"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Zuzanna Kamionka – klasa 5
II miejsce: Agata Marek – klasa 6
III miejsce: Aleksandra Kardas – klasa 6
Wyróżnienia:
Magdalena Bilska – klasa 4
Nikola Wojciechowska – klasa 4
Adrian Marek – klasa 4

Konkurs plastyczny "Moja najpiękniejsza pisanka"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Piotr Groński – klasa 2
II miejsce – Małgorzata Gołda – klasa 2
III miejsce – Nadia Orłowska – klasa 1
Wyróżnienie:
Matylda Salik – klasa 1

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Drugie życie rzeczy"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO w Krakowie
Wyróżnienie:
Nikola Wojciechowska – klasa 4
Julia Cichy – klasa 5

Konkurs wokalny: Rodzina Tralalińskich
Organizator: Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
Wyróżnienie:
Olga Gramza – klasa 0

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pangea
Organizator: Międzynarodowa szkoła Meridian,
ul. Stokłosy 3, 02 – 787 Warszawa
Etap szkolny:
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce – Jagoda Michta – klasa 5
II miejsce – Tobiasz Salik – klasa 5
III miejsce – Mikołaj Kołek – klasa 4
IV miejsce – Julia Szafarowicz – klasa VI
Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
I miejsce – Aleksander Węgrzyński – klasa 1
II miejsce Paulina Michta – klasa 3

V Wielkanocny Turniej Szachowy o puchar Dyrektora Szkoły
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce - Kacper Otwinowski klasa 3 II miejsce – Mikołaj Kołek klasa 4 III miejsce – Dominik Jucha klasa 6

Konkurs historyczny Złoty Wiek Rzeczypospolitej
Organizator: Zamek królewski na Wawelu
Wyróżnienia: Jakub Krakowiak – klasa 4
Jan Krysztopowicz – klasa 5

Konkurs wiedzy o teatrze
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Filip Mętel - klasa 1
II miejsce – Maja Roehlich klasa 3
III miejsce – Tola Teodorowicz klasa 2

Krakusek 2015
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO w Krakowie
Wyróżnienie: Natalia Gomułka – klasa 3

VI Prokocimski Szach - Mat 2015
Organizator: Klub Kultury "Zachęta", ul. Kurczaba 25
VI miejsce - Mikołaj Kołek - klasa 4 szkoły podstawowej

Konkurs wiedzy "Baśniowa Europa" - etap międzyszkolny
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Aleksandra Mętel – klasa 3

IV Ogólnopolski Konkurs "Fryderuk Chopin – Człowiek XXI Wieku"
Organizator: Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie
Kategoria: praca literacka – szkoły podstawowe
I miejsce – Aleksandra Adamska – klasa 6 (Zobacz dyplom)

Konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce – Natalia Gomułka – klasa 3 szkoły podstawowej
II miejsce – Selina Gawrylak – klasa 3 szkoły podstawowej
III miejsce – Emilia Gruszczyńska – klasa 3 szkoły podstawowej
Wyróżnienia: Klara Przemyk – klasa 6 szkoły podstawowej
Aleksandra Kardas – klasa 6 szkoły podstawowej

Konkurs plastyczny "Mój Anioł"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce – Jagoda Michta – klasa 5 szkoły podstawowej
II miejsce – Piotr Groński – klasa 2 szkoły podstawowej
III miejsce – Aleksandra Mętel – klasa 3 szkoły podstawowej
Wyróżnienie: Igor Tuteja – klasa 3 szkoły podstawowej

Konkurs plastyczny "Anioł 3D"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce – Nikola Wojciechowska – klasa 4 szkoły podstawowej
II miejsce – Klaudia Noskowicz – klasa 2 gimnazjum
III miejsce – Adrian Marek, Kacper Stalmach – klasa 4 szkoły podstawowej
Wyróżnieni: Wiktor Pamuła – klasa 5 szkoły podstawowej

Konkurs plastyczny "Anioł w płaskorzeźbie"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce – Alicja Marmon – klasa 2 gimnazjum
II miejsce – Zuzanna Kamionka – klasa 6 szkoły podstawowej
III miejsce – Oliwia Orłowska – klasa 6 szkoły podstawowej
Wyróżnienia: Aleksandra Kardas – klasa 6 szkoły podstawowej
Urszula Zawadzka – klasa 6 szkoły podstawowej

Konkurs plastyczny "Maski karnawałowe"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce – klaudia Noskowicz – klasa 2 gimnazjum

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Baśniowa Europa"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Norbert Adamski – klasa 0 szkoły podstawowej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W harmonii z przyrodą"
Organizator: Dyrekcja Wdeckiego Parku Narodowego w Osiach
Wyróżnienie:
Aleksandra Adamska – klasa 6 szkoły podstawowej (Zobacz dyplom)

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Olimpus"
Organizator: Firma Olimpus, Warszawa, ul. Grochowska 341/268
Laureaci:
Mikołaj Kołek – klasa 4 szkoły podstawowej (13 miejsce w Polsce)
Tobiasz Salik – klasa 5 szkoły podstawowej (8 miejsce w Polsce)
Paulina Michta – klasa III gimnazjum (6 miejsce w Polsce)

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Olimpus"
Organizator: Firma Olimpus, Warszawa, ul. Grochowska 341/268
Laureat:
Paulina Michta – klasa III gimnazjum (13 miejsce w Polsce)

Konkurs wiedzy: "Święta Bożego Narodzenia w Europie"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Marcelina Zemanek – klasa 3
II miejsce – Maja Paraniak – klasa 1
III miejsce – Mikołaj Paraniak – klasa 2
Wyróżnienie – Magdalena Górska – klasa 0

Konkurs plastyczny: "Zilustruj poezję"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Bogumił Pacut – klasa I
II miejsce – Norbert Adamski – klasa 0
III miejsce – Ernest Rusek – klasa 0

Konkurs literacki "Blask choinki"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Aleksandra Mętel – klasa 3

XI Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglosaskiej
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Grupa I – klasy 1 – 3 szkoły podstawowej
I miejsce – Aleksandra Mętel – klasa 3
III miejsce – Małgorzata Gołda – klasa 2
Grupa II – klasy 4 – 6 szkoły podstawowej
I miejsce – Patryk Górski – klasa 5
II miejsce - Julia Szafarowicz – klasa 6
III miejsce – Antoni Barzyk – klasa 5

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Krakowska Matematyka"
Organizator: Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki – Oddział Krakowski
Etap szkolny
I miejsce – Tobiasz Salik – klasa 5 szkoły podstawowej
II miejsce – Dominik Jucha – klasa 6 szkoły podstawowej
III miejsce – Mikołaj Kołek – klasa 4 szkoły podstawowej

XXI Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku
Organizator: Dom Kultury "Podgórze". Kraków, ul. Sokolska 13
Wyróżnienia:
Tobiasz Salik – klasa 4 szkoły podstawowej
Aleksander Bilski – klasa 6 szkoły podstawowej

Konkurs recytatorski: "Proza i poezja antyku"
Organizator: Dom Kultury "Podgórze". Kraków, ul. Sokolska 13
Wyróżnienie:
Patryk Górski – klasa 5 szkoły podstawowej

Konkurs plastyczny "Złota Polska Jesień"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Piotr Zawadzki – klasa 0 (Zobacz pracę)
II miejsce – Norbert Adamski – klasa 0 (Zobacz pracę)
IIImiejsce – Karol Cebula – klasa 1 (Zobacz pracę)
Wyróżnienie: Dominik Czyżycki – klasa 1 (Zobacz pracę)

Konkurs "Królewskie Theatrum na Wawelskim Dworze"
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu
II miejsce – klasa 3 szkoły podstawowej (Zobacz dyplom)

Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005