Powrót do strony głównej
      




























Osiągnięcia uczniów


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016


Ogólnopolski Konkurs Literacko – Historyczny "II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach przodków"
Organizator: Gimnazjum nr 5 w Raciborzu przy współudziale Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej o/Racibórz
I miejsce – Aleksandra Adamska – klasa I gimnazjum (Zobacz dyplom (pdf))

Konkurs "Rajcuś Krakowski. Obserwuję – poszukuję – prezentuję"
Organizator: Stowarzyszenie Szersze Horyzonty i Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
Wyróżnienie:
Aleksander Gołda – klasa 1 szkoły podstawowej (Zobacz dyplom (pdf))
Milena Jadach – klasa 1 szkoły podstawowej (Zobacz dyplom (pdf))
Magdalena Kasperczyk – klasa 1 szkoły podstawowej (Zobacz dyplom (pdf))
Bartosz Darowski – klasa 1 szkoły podstawowej (Zobacz dyplom (pdf))

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny"
Organizator: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Bardzo dobry wynik: Tobiasz Salik – klasa 6 (Zobacz dyplom (pdf))

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kraków w legendach"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie
I miejsce – Norbert Adamski – klasa 1 szkoły podstawowej (Zobacz dyplom (pdf))
II miejsce – Magdalena Kasperczyk – klasa 1 szkoły podstawowej (Zobacz dyplom (pdf))

XXII Międzyszkolny konkurs piosenki "Śpiewać każdy może"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 117 w Krakowie
Wyróżnienie – Jarosław Bąk – klasa 3 szkoły podstawowej (Zobacz dyplom (pdf))

Gra miejska "I pośle aniołów swoich" w ramach projektu "Na początku było słowo"
Organizator: Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń" w Krakowie i Stowarzyszenie „Szersze Horyzonty”
II miejsce – Aleksandra Adamska – klasa I gimnazjum (Zobacz dyplom (pdf))

Konkurs pięknego czytania tekstów biblijnych
Organizator: Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń" w Krakowie i Stowarzyszenie "Szersze Horyzonty"
Wyróżnienie – Aleksandra Adamska – klasa I gimnazjum (Zobacz dyplom (pdf))

Międzyszkolny konkurs teatralny „Theatrum na Wawelskim Wzgórzu”
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu
Wyróżnienie: klasa 1 szkoły podstawowej Zobacz dyplom (pdf)
Najlepsza aktorka drugoplanowa - Agnieszka Celewicz
Najlepszy aktor drugoplanowy – Emanuel Klepak

Meeting Pływacki o Puchar Taurona
Organizator: Centrum Rozwoju Com Com Zene w Krakowie
III miejsce dla Społecznej Szkoły Podstawowej nr 5 STO Zobacz dyplom (pdf)

Konkurs plastyczny „Portret władcy w krzywym zwierciadle”
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu
II miejsce – Aleksandra Adamska – klasa I gimnazjum Zobacz dyplom (pdf)

Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Krakusek"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Wyróżnienie II stopnia – Michał Pyla – klasa 3 Zobacz dyplom (pdf)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA 2016
Organizator: Meridian International School w Warszawie
Finalista: Tobiasz Salik – klasa 6

I Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "STOnoga"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Część plastyczna
Wyróżnienie: Milena Jadach – klasa 1
Konkurs wiedzy
II miejsce – Justyna Bielicka kurnik – klasa 3

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni" - etap ogólnopolski
Organizator: Fundacja im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie
Wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych – Aleksandra Adamska – klasa I Zobacz dyplom (pdf)

VI Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Mikołaj Kołek – klasa 5
II miejsce – Kacper Otwinowski – klasa 4
III miejsce – Franciszek Kamionka – klasa 4

Konkurs plastyczny „Jak dbam o przyrodę” (dla uczniów szkół podstawowych)
Organizator: Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki "HALS"
III miejsce – Maja Paraniak – klasa 1 Zobacz dyplom (pdf)
wyróżnienie: Kacper Sotkowski – klasa 1 Zobacz dyplom (pdf)

V Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” - etap regionalny
Organizator: Fundacja
Kategoria: praca literacka
II – miejsce – Aleksandra Adamska – klasa I gimnazjum Zobacz dyplom (pdf)

V Ogólnopolski Konkurs „Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku”
Organizator: Muzeum Lubelskie oraz Gimnazjum nr 16 w Lublinie
Kategoria: praca literacka
III miejsce – Aleksandra Adamska – klasa I gimnazjum Zobacz dyplom (pdf)

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie
Nagroda – Norbert Adamski – klasa 1 Zobacz dyplom (pdf)
Wyróżnienie: Magdalena Kasperczyk – klasa 1 Zobacz dyplom (pdf)

IV Wojewódzki Konkurs Literacko – Historyczny: "Przeszłość nie jest krainą, którą łatwo opuścić. Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny"
Organizator: Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Łomnicy Zdroju oraz Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie
I miejsce – Aleksandra Adamska – klasa I gimnazjum
Zobacz dyplom (pdf)

Ogólnopolski konkurs na ozdobę choinkową
Organizator: Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Nagroda w kategorii uczniów 7 – 13 lat – Aleksandra Adamska – klasa I gimnazjum
Zobacz dyplom (pdf)

Konkurs plastyczny: "Kartka Bożonarodzeniowa"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce - Selina Gawrylak – klasa 4
II miejsce - Aleksandra Mętel – klasa 4
III miejsce - Magdalena Lisak – klasa 4
Wyróżnienia:
Matylda Salik – klasa 2
Marcelina Zemanek – klasa 4

Konkurs plastyczny: "Najpiękniejsza choinka 3D"
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO
I miejsce - Aleksandra Kardas – klasa I gimnazjum
II miejsce - Jagoda Michta – klasa 6
III miejsce - Antoni Barzyk – klasa 6

Konkurs plastyczny: "Moja najpiękniejsza choinka"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce - Karol Cebula – klasa 2
II miejsce - Milena Jadach – klasa 1

Konkurs plastyczny: "Anioł 3D"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce - Norbert Adamski – klasa 1
II miejsce - Wiktor Pamuła – klasa 6
III miejsce - Małgorzata Gołda – klasa 3
Wyróżnienia:
Adrian Marek – klasa 5
Kacper Stalmach – klasa 5

Konkurs plastyczny: "Aniołowo"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO
I miejsce - Julia Bilska – klasa 5
II miejsce - Jarosław Bąk – klasa 3
III miejsce - Barosz Knapik – klasa 1
Wyróżnienia:
Emanuel Klepak klasa 1
Juliusz Radziszewski – klasa 1
Bartosz Darowski – klasa 1

I Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Najmłodszych
Organizator: Prywatna Szkoła Podstawowa Fundacji Szkolnej DONA w Krakowie
III miejsce drużynowe – M. Grądzki, W. Kołodziej, K. Cebula (klasa 2), J. Bąk, P. Groński, M. Budnik, M. Kołek, J. Marciniec, M. Pyla, C. Szczęsny (klasa 3), K. Otwinowski, P. Szafarowicz (klasa 4) –
Zobacz dyplom (pdf)

Międzyszkolny Konkurs Literacki "Wieczór wigilijny" dla uczniów klas 1 – 3 szkół podstawowych
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Bartosz Knapik – klasa 1

II Turniej Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora
Organizator: Zespół Szkół Społecznych nr 5 STO w Krakowie
I miejsce – Adrian Marek – klasa 5
II miejsce – Krzysztof Kołek – klasa 4
III miejsce – Rafał Bielicki – Kurnik – klasa 5

XII Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglojęzycznej
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Kategoria: klasy 1 – 3
III miejsce – Filip Mętel – klasa 2
wyróżnienie – Kacper Sotkowski – klasa 2
Kategoria: klasy 4 – 6
II miejsce – Jan Krysztopowicz – klasa 6
wyróżnienie – Patryk Górski – klasa 6

XXII Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku
Organizator: Dom Kultury Podgórze w Krakowie
wyróżnienie: Tobiasz Salik – klasa 6 zobacz dyplom (pdf)

XV Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych Miasta Krakowa
Organizator: TSSP im. P. Michałowskiego w Krakowie
VI miejsce – chłopcy klas 4 - 6

Konkurs plastyczny: "Szkoła moich marzeń"
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5 STO w Krakowie
Laureaci:
Norbert Adamski – klasa 1
Magdalena Kasperczyk – klasa 1

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Indywidualne Biegi Przełajowe
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Wschód
III miejsce – Adrian Marek – klasa 5 zobacz dyplom (pdf)

Zawody lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych: "Nowohucka szkoła biega"
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Wschód
I miejsce – Adrian Marek – klasa 5 (zobacz dyplom) zobacz dyplom (pdf)

Osiągniecia w latach:
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005