Wyjazdy śródroczne

Węgierska Górka 2009
W bieżącym roku szkolnym nasz jesienny obóz rozbiliśmy w miejscowości Węgierska Górka w Beskidzie Żywieckim. Przebywaliśmy tam od 5 do 10 października w Ośrodku Wypoczynkowym "Wrzos". Zajęcia mieliśmy szczegółowo zaplanowane. Najważniejszym celem było doskonalenie pływania pod kierunkiem wykwalifikowanej instruktorki i temu celowi podporządkowaliśmy cały rozkład zajęć. Wszyscy uczniowie przez pięć dni uczestniczyli w zajęciach sportowych na basenie. Oprócz tego odbyliśmy wycieczkę autokarową do Szczyrku i Wisły oraz wycieczki piesze po najbliższej okolicy. Każdego dnia odbywały się także normalne zajęcia dydaktyczne a uczniowie pod okiem nauczycieli wykonywali liczne projekty edukacyjne. Nie obyło się także bez tradycyjnej dyskoteki i ogniska. Pogoda na szczęście dopisywała nam przez cały czas. Temperatura w ciągu dnia przekraczała 20 stopni. Było więc bardzo ciepło. Mogliśmy wychodzić na wycieczki a w wolnych chwilach pograć w piłkę na miejscowym boisku. W sobotę 10 października Węgierska Górka pożegnała nas deszczem, ale chyba wszyscy uczniowie zadowoleni byli z pobytu. Mogliśmy odpocząć, podszkolić umiejętności pływackie i zwiedzić piękne okolice Beskidu Żywieckiego a przede wszystkim zintegrować się, co było jednym z najważniejszych celów wyjazdu. Z niecierpliwością czekamy na kolejną "Zieloną Szkołę".

...zobacz GALERIE ZDJĘĆ