Zajęcia wychowania fizycznego w roku szkolnym 2017/2018

W bieżącym roku szkolnym zajęcia wychowania fizycznego odbywają się według następującego planu.

W klasach 0 – 3 w ramach czterech godzin prowadzone są następujące zajęcia: rytmika, gimnastyka korekcyjna, wychowanie fizyczne i nauka pływania.

W klasach 4 – 6 szkoły podstawowej w ramach czterech godzin dydaktycznych tygodniowo uczniowie mają godzinę gimnastyki korekcyjnej, godzinę tańca i dwie godziny wychowania fizycznego.

W klasach I – III gimnazjum uczniowie uczestniczą w czterech godzinach wychowania fizycznego.

Lekcje tańca prowadzone są przez instruktora nauki tańca ze szkoły tańca WENA – pana Rafała Lebiesta.

Zajęcia nauki pływania odbywają się na basenie Com Com Zone Prokocim , ul. Kurczaba 29.

Wychowanie fizyczne w klasach 4 – 7 szkoły podstawowej oraz II – III gimnazjum prowadzone są w hali sportowej K. S. Orzeł – ul. Niebieska 2.

Zajęcia sportowe w klasach 0 – 3 odbywają się w auli szkolnej.

Zobacz zdjęcia z zajęć w hali sportowej.